Sledovať film Pomáda online

Prehrajte si film Pomáda online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online hudba & umění, komedie, muzikály, romantický Pomáda na !
  Trailer k filmu Pomáda   Sledovať Pomáda online
Žáner:
hudba & umění, komedie, muzikály, romantický
Réžia:
Randal Kleiser
Hrajú:
John Travolta (Danny Zuko), Olivia Newton-Johnová (Sandy Olsenová), Stockard Channingová (Betty Rizzoová), Jeff Conaway (Kenickie), Barry Pearl (Doody), Michael Tucci (Sonny)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1978
Popis:
John Travolta a Olivia Newton-Johnová v hlavních rolích slavného amerického muzikálu.

V päťdesiatych rokoch sa Danny Zucco, žiak posledného ročníka strednej školy, po prázdninách opäť stretáva so svojimi spolužiakmi. Ohromí ich rozprávaním o svojom ľúbostnom dobrodružstve pri mori. Aj nová študentka Sandy sa spolužiačkam chváli svojim prázdninovým stretnutím s fantastickým chlapcom, s ktorým prežila krásny ľúbostný príbeh. Keď sa letní milenci stretnú v škole tvárou v tvár, zatají sa im dych. Ale láska v novom prostredí školy má celkom iné pravidlá, ako na osamelej morskej pláži.
Hodnocenie:
74 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski