Sledovať film Pohanský král online

Prehrajte si film Pohanský král online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, drama, historický Pohanský král na !
  Sledovať Pohanský král online
Žáner:
akční, drama, historický
Réžia:
Aigars Grauba
Hrajú:
Edvin Endre (Namejs), James Bloor (Max von Buxhoeveden), Dainis Grube (Pihto prince of Saaremaa), Gints Andzans (Sakens), Ieva Aleksandrova-Eklone (Ulups' wife), Maya Arwen (Sigi)
Krajina:
Velká Británie, Litva
Rok výroby:
2018
Popis:
Legenda o Namejsovom prsteni. V 13 .storočí sa lotyšskí bojovníci za slobodu sa pripravujú na poslednú bitku proti križiackej výprave, ktorú vyslal Vatikán. Príbeh známy ako legenda o Namejsovom prsteni sa odohráva v 13. storočí v Semigallii. Umierajúci kráľ s posledným výdychom na smrteľnom lôžku odovzdáva kráľovskú moc do rúk neočakávaného dediča. Po smrti regenta Viestursa sa novým kráľom stane mladý Namejs. Ten v sebe musí v sebe nájsť silu, aby zjednotil svoj ľud a odvrátil hrozbu križiackych výprav, ktoré ohrozujú ich nezávislosť a slobodu. Lotyšskí bojovníci za slobodu sa pripravujú na poslednú bitku proti križiakom, ktorých do pohanskej krajiny vyslal šíriť kresťanstvo Vatikán. Ale temné sily v pozadí už spriadajú plány, ako získať kráľov prsteň, a spolu s ním aj právo vládnuť tejto bohatej a strategicky dôležitej krajine.
Hodnocenie:
63 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski