Sledovať film Pláž online

Prehrajte si film Pláž HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, drama, thriller, dobrodružný Pláž na JOJ!
  Trailer k filmu Pláž   Sledovať Pláž online
Žáner:
dobrodruďż˝nďż˝, drama, thriller, dobrodružný
Réžia:
Danny Boyle
Hrajú:
Leonardo DiCaprio (Richard), Daniel York (Hustler), Patcharawan Patarakijjanon (Hotelový recepční), Virginie Ledoyenová (Françoise), Guillaume Canet (Étienne), Robert Carlyle (Daffy)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Opravdový ráj se může změnit v opravdové peklo!

Mladý Američan Richard sa so skupinou priateľov túla po Ázii. Počas pobytu v Bangkoku stretne čudného chlapíka, tuláka Daffyho, ktorý spácha samovraždu. Richard získa jeho mapu, na ktorej je zakreslené tajné miesto na jednom thajskom ostrove, ktoré je údajne pozemským rajom - nádherná, turistami neskazená pláž. Spriatelí sa s mladým francúzskym párom - Etiennom a Françoise. Trojica sa vyberie miesto nájsť, čo sa im podarí. Ostrov je skutočne taký, ako bol popisovaný, s jedinou výnimkou - nie je opustený...
Hodnocenie:
66 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski