Sledovať film Plavecký mariáš online

Prehrajte si film Plavecký mariáš online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Plavecký mariáš
  Trailer k filmu Plavecký mariáš   Sledovať Plavecký mariáš online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Václav Wasserman
Hrajú:
Jaroslav Marvan (Josef Vána), Eman Fiala (Domácek, lovec zmijí), Jiří Plachý (Sindelár), Květa Fialová (Bozka, Vánova vnucka), Robert Vrchota (Václav marsík, hajný), Marie Brožová (Vánová)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1953
Popis:
Optimistická veselohra o trojici starých vorařů, kteří tak dlouho vzpomínají na staré časy. až vzkřísí zapomenutou vorařskou tradici.

Bývalého voraře Josefa Váňu trápí, že v lesích po vichřici zůstala spousta dřeva a nikdo jej nesváží. Váňa svolá na pomoc všechny své kamarády z mládí. Společně ruku k dílu přiloží i lidé z vesnice, které Váňa naučí stavět vory. Zdá se, že je vše pro plavbu připraveno, ale vlivem obrovského sucha je v řece málo vody a vory uvíznou na kamenech. Váňa však ví, jak se vypořádat i s takovouto překážkou.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski