Sledovať film Planet der Affen: Prevolution I (1) online

Prehrajte si film Planet der Affen: Prevolution I (1) online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, science fiction, thriller, akční, dobrodružný Planet der Affen: Prevolution I (1) na PRO7!
  Trailer k filmu Planet der Affen: Prevolution I (1)   Sledovať Planet der Affen: Prevolution I (1) online
Žáner:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, science fiction, thriller, akční, dobrodružný
Réžia:
Rupert Wyatt
Hrajú:
Andy Serkis (Cézar), Karin Konovalová (Maurice), Terry Notary (Rocket / jasné oči), Richard Ridings (Buck), Christopher Gordon (Koba), Devyn Dalton (Cornelia)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Miesto evolúcie ...revolúcia.

Chceli sme zdokonaliť ľudskú rasu, miesto toho sme prišli o pozíciu pánov tvorstva. Zrodenie planéty opíc farbisto a napínavo líči revolúciu , ktorá viedla k tomu, že nás na piedestáli civilizácie vystriedali nižší primáti. Remake kultovej klasiky je unikátny v tom, že je z väčšej časti popísaný z pohľadu opíc, a tiež tým, že v ňom nehrajú herci v maskách, ale primáti, ktorí sú ako živí. Slovíčko
Hodnocenie:
76 %
Sletujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všetky videá relácií televízie PRO7 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski