Sledovať film Pět nevěst online

Prehrajte si film Pět nevěst online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online dobrodružný, komedie, romantický Pět nevěst na !
  Trailer k filmu Pět nevěst   Sledovať Pět nevěst online
Žáner:
dobrodružný, komedie, romantický
Réžia:
Karen Oganesyan
Hrajú:
Liza Boyarskayaová (Zoya), Aleksey Dmitriev (Egor), Andrey Fyodortsov (Vykhristyuk), Marina Golubová (Galina), Mikhail Gorevoy (Kuzichev), Svetlana Khodchenkova (Nastya)
Krajina:
Rusko
Rok výroby:
2011
Popis:
Je květen 1945. Válka právě skončila, ale vojákům-osvoboditelům, kteří vítězně vpochodovali do Berlína, není dovoleno odejít: stále musejí zůstat ve službě. Stateční bojoví letci, a většinou hezcí, jsou tou situací roztrpčeni. Mezi nimi i Vadik Dobromislov. Nemůže se dočkat, až se ožení s Nasťou - dívkou, s níž si dopisuje. Když je jeho přítel Leša Kaverin odvelen zpět domů, Vadik ho požádá, aby mu udělal laskavost: aby si vzal jeho doklady, jeho jménem se oženil s Nasťou a přivezl ji do Berlína jako zákonnou manželku. Leša s tímto riskantním podnikem souhlasí, ale jejich plán se nepodaří utajit. Každý se chce ženit, a tak Leša odlétá z Berlína s doklady čtyř svých kamarádů. Vždy se musí vydávat za jednoho z nich a musí se oženit v Nastině vesnici. To všechno musí stihnout za jediný den.
Hodnocenie:
63 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski