Sledovať film Paříž online

Prehrajte si film Paříž online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie, romantický Paříž na !
  Trailer k filmu Paříž   Sledovať Paříž online
Žáner:
drama, komedie, romantický
Réžia:
Cédric Klapisch
Hrajú:
Juliette Binocheová (Élise), Romain Duris (Kámen), Fabrice Luchini (Roland Verneuil), Albert Dupontel (Jean), Mélanie Laurentová (Laetitia), François Cluzet (Philippe Verneuil)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2008
Popis:
Milovať Paríž znamená milovať život.

Paríž je príbehom Parížana, ktorý sa ocitol v novej životnej situácii, ktorá mu dáva nový a odlišný pohľad na ľudí, ktorých stretáva, na svoj život i životy ľudí okolo seba a na život celého mesta. Zeleninári, pekárka, sociálna pracovníčka, tanečník, architekt, univerzitný profesor, modelka, kamerunský prisťahovalec... Všetci títo ľudia sa ocitajú spojení v tomto meste a v tomto filme. Môžete si povedať, že nie sú ničím výnimoční, ale pre každého z nich je život jedinečný. Môžete si myslieť, že ich problémy sú bezvýznamné, ale pre nich sú to tie najdôležitejšie na svete. Paríž je o milovaní života, o radosti z tohto momentu a z toho, čo máme.
Hodnocenie:
69 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski