Sledovať film Papilio online

Prehrajte si film Papilio online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, válečný Papilio na !
  Sledovať Papilio online
Žáner:
drama, válečný
Réžia:
Jiří Svoboda
Hrajú:
Milan Kňažko (Hrabe), Filip Renč (Cepek), Pavel Nový (Bobr), Marcel Vašinka (Cynda), Ivana Chýlková (Telcová), Lenka Skopalová (služka Anna)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Příběh o motýlovi, ženách a spálených křídlech.

František Cepek je mladík z prosté rodiny. Vystudoval reálku a chystal se na techniku, když přišla okupace. Musel nastoupit jako pomocný dělník v továrně. Tam se setkává se starším mužem jménem Telec, kterého ale všichni znají pod přezdívkou Hrabě. Ten Františka zaujme okázalým pohrdáním prací a bezostyšným koketováním se ženami. František, jemuž Hrabě říká Papilio (motýl otakárek), je naplněn mladickými ideály, naproti tomu Hrabě je extraktem nejhrubšího individualismu. Od studenta obchodní akademie a divadelního herce se dopracoval až po člena předválečné galerky. Vydírá, krade, pije, zneužívá ženy a svým způsobem i samotného Papilia.
Hodnocenie:
74 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski