Sledovať film Paklíč online

Prehrajte si film Paklíč online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1074 filmov a 97 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Paklíč
  Trailer k filmu Paklíč   Sledovať Paklíč online
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Miroslav Cikán
Hrajú:
Oldřich Nový (Gabriel Andel), Jiřina Steimarová (Lola Andelová), Jaroslav Marvan (Vilibald Skarda aka inspektor Cepelka), Vlasta Hrubá (Lilian alias Vlasta Skardová), Miroslav Homola (Kofila), Antonín Jirsa (Halama)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1944
Popis:
Spisovatel detektivních románů se sám stane obětí rafinovaného podvodu.

Úspěšný spisovatel Gabriel Anděl nedokáže snést, jak se mu jeho žena Lola věčně plete do řemesla, a tak dojde k závěru, že se s ní rozvede. Rozhodne se, že se odstěhuje do své venkovské vily. V tu chvíli se na scéně objevuje policejní inspektor, který přichází s varováním, že nějací podvodníci se chystají dotyčný dům prodat bohatému Čechoameričanovi. Manželé společně s inspektorem ihned vyrazí obhlédnout situaci a na místě skutečně najdou bandu zločinců převlečených za služebnictvo. Brzy se však ukáže, že to zdaleka nejsou jediní podvodníci, kteří v tomto zamotaném případu figurují. Gabriela a Lolu proto čeká ještě nejedno překvapení.
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 97 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski