Sledovať film Paddington 2 online

Prehrajte si film Paddington 2 HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, rodinnďż˝, animovaný, dobrodružný Paddington 2 na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Paddington 2   Sledovať Paddington 2 online
Žáner:
animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, fantasy, komedie, rodinnďż˝, animovaný, dobrodružný
Réžia:
Paul King
Hrajú:
Michael Gambon (strýc Pastuzo), Imelda Stauntonová (teta Lucy), Ben Whishaw (Paddington), Madeleine Harris (Judy Brownová), Samuel Joslin (Jonathan Brown), Sally Hawkinsová (Mary Brownová)
Krajina:
Velká Británie, Francie, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Medvídek je zpátky ve městě.

Paddigton si po svojom prvom veľkom dobrodružstve šťastne nažíva s rodinkou Brownovcov na predmestí Londýna. Obľúbili si ho aj všetci susedia a známi, pretože všade rozdáva radosť... a samozrejme marmeládu. Jeho milovaná teta Lucy bude mať onedlho 100 rokov a Paddington musí nájsť nejaký skvelý narodeninový darček. Pri pátraní po ňom zablúdi aj do starožitníctva pána Grubera, kde objaví nádhernú rozkladaciu knihu. Je však príliš drahá, a preto si musí najskôr zarobiť nejaké peniaze rôznymi pomocnými prácami. Keď kniha zmizne, je na Paddingtonovi a Brownovcoch, aby odhalili skutočného zlodeja..
Hodnocenie:
78 %
Sletujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski