Sledovať film Otesánek online

Prehrajte si film Otesánek online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Otesánek
  Trailer k filmu Otesánek   Sledovať Otesánek online
Žáner:
drama, fantasy, horor, komedie
Réžia:
Jan Svankmajer
Hrajú:
Jan Hartl (Tulicův mladší syn Karel), Gustav Vondráček (Mladek, the postman), Arnošt Goldflam (gynekoložka), Radek Holub (mladý postman), František Polata (Plainclothes policista), Joseph Cahill (Constable)
Krajina:
Česká republika, Velká Británie, Japonsko
Rok výroby:
2000
Popis:
Hororová komedie (nebo komediální horor?) o jednom malém českém lidožroutovi a jídlu vůbec!

Pán a pani Horákovci túžia po dieťati. Jedného dňa pán Horák vykope na záhrade peň, ktorý vyzerá úplne ako malé dieťa. Stačí ho len dlátom v dielni dotvoriť. Pani Horáková potom svojou túžbou a láskou peň oživí. Dieťa, ktorému dali meno Otík, je neustále hladné - keď ho jeho rodičia nedokážu nasýtiť, zje najprv domáceho kocúra a potom sa pustí do ľudí z okolia. Otec sa preto rozhodne zamknúť ho do pivnice a nechať ho umrieť od hladu. Ale susedova dcéra, malá Alžbetka, sa o Otíka stará. Kradne doma jedlo z chladničky, obetuje svoje úspory na jedlo pre Otesánka, ale stále je to málo. V zúfalstve mu napokon navrhne, aby zjedol svojich rodičov. Starý mýtus prebudený k životu neodvratne speje k svojmu naplneniu…
Hodnocenie:
72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski