Sledovať film Otec v sukni online

Prehrajte si film Otec v sukni online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie, rodinný Otec v sukni na !
  Trailer k filmu Otec v sukni   Sledovať Otec v sukni online
Žáner:
drama, komedie, rodinný
Réžia:
Chris Columbus
Hrajú:
Robin Williams (Daniel Hillard), Sally Fieldová (Miranda Hillardová), Pierce Brosnan (Stuart Dunmeyer), Harvey Fierstein (Strýc Frank Hillard), Polly Hollidayová (Gloria Chaneyová), Lisa Jakubová (Lydia Hillardová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Chtěl být blíže svým třem dětem a nešlo to jinak, než že se převlékl za paní na hlídání. Děti ho nakonec prokoukly, ale on dokázal znovu sblížit svou rodinu.

Robin Williams ako rozvedený Daniel Hillard nie je bežný otec, ktorému stačí vidieť svoje tri deti raz do týždňa, práve naopak. Keď sa dozvie, že jeho ex-manželka Miranda potrebuje gazdinú, pretože je mimoriadne pracovne vyťažená, Daniel sa okamžite uchádza o miesto. Stačí na to perfektná parochňa, make-up, pár vypchávok a šaty na každú príležitosť. Daniel sa razom mení na pani Doubtfireovú, lojálnu britskú pestúnku, ktorú Miranda okamžite prijme. Prezlečený Daniel je zrazu ženou, hoci nikdy netušil, že by ňou mohol byť, a to mu umožní začať s celou svojou rodinou celkom nový život. Objaví sa však háčik v podobe šarmantného Stua, nového Mirandinho nápadníka...
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski