Sledovať film Ong Bak online

Prehrajte si film Ong Bak online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, thriller Ong Bak na !
  Trailer k filmu Ong Bak   Sledovať Ong Bak online
Žáner:
akční, dobrodružný, thriller
Réžia:
Prachya Pinkaew
Hrajú:
Petchtai Wongkamlao (George), Tony Jaa (Ting), Pumwaree Yodkamolová (Muay Lek), Suchao Pongwilai (Komtuan), Chumphorn Thepphithak (strýc Mao), Chatewut Watcharakhunová (Peng)
Krajina:
Thajsko
Rok výroby:
2003
Popis:
Majster bojových umení je nútený zápasiť s podsvetím Bangkoku, lebo chce rodnej thajskej dedinke vrátiť ukradnutú sošku Budhu Ong-baka, ktorý prináša dážď...

Jedného dňa je z dediny Nong Pradu ukradnutá vzácna soška hlavy miestneho budhistického božstva Ong-Baka. Vidiečania vyšlú do Bangkoku svojho hrdinu, mladíka Tinga, aby priniesol ukradnutú sviatosť. Inak hrozí obci nepriazeň Bohov, ktorá môže spôsobiť jej skazu. Jeho úlohou je priniesť do dediny sošku skôr, ako sa začne Veľký sviatok. Ting sa v hlavnom meste obráti na krajana Humlaena, ktorý si hovorí George, a ktorý sa pohybuje ako špekulant v podsvetí. Neústupný vidiečan ho presvedčí, aby bojoval za správnu vec. Medzitým musí Ting podstúpiť mnoho zápasov, bitiek a naháňačiek, v ktorých uplatní svoje majstrovské bojové umenie Muay Thai. Jeho majster mu vždy zakazoval používať ho, ale teraz nastal ten správny čas, aby Ting našiel odvahu a zachránil dedinu pred skazou.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski