Sledovať film Ona to on online

Prehrajte si film Ona to on online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, romantickďż˝, romantický Ona to on na TV4!
  Trailer k filmu Ona to on   Sledovať Ona to on online
Žáner:
komedie, romantickďż˝, romantický
Réžia:
Andy Fickman
Hrajú:
Amanda Bynesová (Viola), Channing Tatum (Duke), Laura Ramseyová (Olivia), Robert Hoffman (Justin), James Kirk (Sebastian)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Svěží letní komedie, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá být!

Viola je hráčka v dievčenskom futbalovom tíme. Po tom, čo sa jej tím rozpadne, Viola sa rozhodne, že bude hrať v chlapčenskom družstve. Ale to jej vedenie tímu nepovolí z jednoduchého dôvodu - je dievča. Lenže Viola je tvrdohlavá a keď si niečo zaumieni, tak do dosiahne. Rozhodne sa teda predstierať, že je dvojča svojho brata Sebastiana. V prezlečení za Sebastiana sa Viola začlení do chlapčenského tímu. A tak sa začínajú dobrodružstvá, ktoré dajú Viole poriadne zabrať. Čo však absolútne neplánovala je, že sa zamiluje do svojho spoluhráča Dukea. Návrat Sebastiana však Viole všetko skomplikuje. Sebastián totiž netuší, že jeho miesto v tíme zaberá jeho sestra. Podarí sa nakoniec Viole priviesť na správnu mieru, vrátane vzťahu s Dukeom?
Hodnocenie:
64 %
Sletujte na:
TV4 TV4 Archív a všetky videá relácií televízie TV4 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski