Sledovať film Odkaz vo fľaši online

Prehrajte si film Odkaz vo fľaši HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, thriller Odkaz vo fľaši na JOJ!
  Trailer k filmu Odkaz vo fľaši   Sledovať Odkaz vo fľaši online
Žáner:
drama, krimi, thriller
Réžia:
Hans Petter Moland
Hrajú:
Nikolaj Lie Kaas (Carl Mørck), Fares Fares (Assad), Pal Sverre Valheim Hagen (Jindřich), Jakob Ulrik Lohmann (Elias), Amanda Bjerre-Petersen (Rakel), Johanne Louise Schmidt (Rose Knudsen)
Krajina:
Dánsko, Německo, Švédsko, Norsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Temná víra a únosy dětí, které nikdo nehlásil.

Po ôsmich rokoch strávených v Severnom mori putuje tajomný odkaz vo fľaši až na stôl kriminálneho Oddelenia Q, ktoré sa špecializuje na staré nevyriešené prípady. Detektív Carl Morck a jeho asistent Assad sú vtihanutí do temného prípadu vraždiaceho psychopata, sktárskej viery a unesených dvojíc súrodencov, ktorých zmiznutie nikto nehlásil. Len čo sa detektíví začnú záhadu rozplietať, veci sa dajú do pohybu v diabolskom tempe. Tretí diel krimisérie podľa bestsellerov Jussiho Adler-Olsena naväzuje na to najlepšie z tradície severských detektívok a vďaka réžii Hansa Pettera Molanda tentokrát príde aj na čierny humor.
Hodnocenie:
71 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski