Sledovať film Ocelové magnolie online

Prehrajte si film Ocelové magnolie online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1216 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ocelové magnolie
  Trailer k filmu Ocelové magnolie   Sledovať Ocelové magnolie online
Žáner:
drama, romantický
Réžia:
Herbert Ross
Hrajú:
Sally Fieldová (M'Lynn Eatenton), Dolly Partonová (Truvy Jones), Shirley MacLaineová (Ouiser Boudreaux), Daryl Hannahová (Annelle Dupuy Desoto), Olympia Dukakisová (Clairee Belcher), Julia Robertsová (Shelby Eatenton Latcherie)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Veselé i smutné osudy několika žen z malého města.

V louisianskom mestečku je pre miestne ženy malé kaderníctvo centrom všetkého života. Tu sa stretajú, rozprávajú sa o svojich radostiach i starostiach, pomáhajú si ich navzájom riešiť. V malom kaderníctve Truvy Jonesovej sa pravidelne stretajú jej klientky a priateľky. Šestica žien pred sebou nemá žiadne tajomstvá, vzájomne si pomáhajú a podporujú sa. Aj preto všetky hlboko zasiahne, keď Shelby, dcéra M´Lynn Eatentonovej zomiera na ťažkú cukrovku, pretože nepočúvla rady lekárov a po vydaji otehotnela. Len pevné priateľstvo s ostatnými pomáha M´Lynn uniesť ťažkú bolesť...
Hodnocenie:
73 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski