Sledovať film Nožnicovoruký Edward online

Prehrajte si film Nožnicovoruký Edward online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, fantasy, romantický, sci-fi Nožnicovoruký Edward na !
  Trailer k filmu Nožnicovoruký Edward   Sledovať Nožnicovoruký Edward online
Žáner:
drama, fantasy, romantický, sci-fi
Réžia:
Tim Burton
Hrajú:
Johnny Depp (střihoruký Edward), Winona Ryderová (Kim), Dianne Wiestová (Peg), Anthony Michael Hall (Jim), Kathy Bakerová (Joyce), Robert Oliveri (Kevin)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Kráľovstvo za ruky by dal hrdina fantasy drámy, ktorý síce nie je tak úplne človek, hoci sa správa ľudskejšie než väčšina ľudí v jeho okolí.

Hrdinom romantickej fantasy drámy je bledý tmavovlasý mladík Edward, ukrývajúci sa v tajomnom dome vysoko nad mestom. Jeho stvoriteľ, ktorý príliš skoro zomrel, ho obdaril láskavým srdcom i bystrým mozgom, ale namiesto šikovných rúk mu zostali ostré nožnice. Strihoruký Edward postupne zisťuje, že žiť s takým hendikepom nie je vôbec ľahké, najmä keď obyvatelia mesta nie sú ochotní jeho zvláštnosť akceptovať a považujú ho za nebezpečné monštrum. Iba pôvabná Kim nešťastného mládenca chápe a rada by mu pomohla...
Hodnocenie:
79 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski