Sledovať film Noc oživlých mrtvol online

Prehrajte si film Noc oživlých mrtvol online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online horor, mysteriózní, sci-fi, thriller Noc oživlých mrtvol na !
  Trailer k filmu Noc oživlých mrtvol   Sledovať Noc oživlých mrtvol online
Žáner:
horor, mysteriózní, sci-fi, thriller
Réžia:
George A. Romero
Hrajú:
Duane Jones (Ben), Judith O'Deaová (Barbra), Karl Hardman (Apač Harry), Marilyn Eastmanová (Helen), Keith Wayne (Tom), Judith Ridleyová (Judy)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1968
Popis:
Je i horší úděl než smrt.

I po takřka čtyřiceti letech zůstává Romerův celovečerní debut milníkem hororového žánru, filmem, který stále dokáže překvapit, šokovat a vyděsit i ty nejotrlejší diváky. Černobílý snímek, natočený s neznámými herci, působí jako dokument sledující osudy sedmi lidí, kteří najdou útočiště před živými mrtvými na opuštěné farmě. S příchodem noci roste počet zombií a situace je čím dál tím zoufalejší. Nakonec začnou hrdinové bojovat sami mezi sebou... Téma společnosti, která podlehne iracionálním silám, odráží obrovský společenský kvas v Americe na konci 60. let. Syrový účinek filmu pramení především ze způsobu, jakým Romero popírá konvence žánru a porušuje četná tabu, především v zobrazení krvavého násilí. Noc živých mrtvých započala celou novou éru filmového hororu a stala se jedním z nejpřelomovějších filmů všech dob.
Hodnocenie:
79 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski