Sledovať film Nitro circus: Najextrémnejšie skoky na motorkách online

Prehrajte si film Nitro circus: Najextrémnejšie skoky na motorkách HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, akční Nitro circus: Najextrémnejšie skoky na motorkách na TV DAJTO!
  Trailer k filmu Nitro circus: Najextrémnejšie skoky na motorkách   Sledovať Nitro circus: Najextrémnejšie skoky na motorkách online
Žáner:
akďż˝nďż˝, komedie, akční
Réžia:
Gregg Godfrey, Jeremy Rawle
Hrajú:
Travis Pastrana (on sám), Jolene Van Vugt (ona sama), Tommy Passemante (on sám), Jim DeChamp (on sám), Greg Powell (Greg Powell - Nitro Circus Crew), Erik Roner (on sám)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Příznivci adrenalinu připoutejte se! Tohle bude jízda!

Nitro Circus ponúka adrenalínom nabité kaskadérske výkony, ktoré ste doteraz nevideli, aj zábavné kúsky v podaní jazdcov svetovo preslávenej skupiny Nitro Circus pod taktovkou Travisa Pastrana. Tento šialenec, jeden z najznámejších predstaviteľov motocyklovej akrobacie, je hlavnou postavou skupiny neohrozených, odvážnych a vynaliezavých bláznov, ktorá predvádza tie najnebezpečnejšie výkony v plnej kráse ... a len pre vás!
Hodnocenie:
66 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski