Sledovať film Neprůstřelný plán online

Prehrajte si film Neprůstřelný plán online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1030 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online Akční, Komedie, Krimi, Thriller Neprůstřelný plán na !
  Trailer k filmu Neprůstřelný plán   Sledovať Neprůstřelný plán online
Žáner:
Akční, Komedie, Krimi, Thriller
Réžia:
William Phillips
Hrajú:
Ryan Reynolds (Kevin), Kristin Boothová (Sam), Joris Jarsky (Rob), Sean Gregory Sullivan (Stan), Tara Sloneová (Maggie), Soo Garayová (Hamish recepční)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2003
Popis:
Niektoré hry môžu byť veľmi nebezpečné.

Trojica priateľov, dvaja mladíci Kevin a Rob spolu s kamarátkou Sam, majú neobyčajnú záľubu - plánujú perfektné lúpeže, ale bez toho, že by ich kedy chceli uskutočniť. Najnovšie pripravili lúpež diamantov v klenotníctve. Plán je dokonalý, všetko majú premyslené do najmenších detailov, všetko je perfektné, skrátka tip-top. Ako to však pri dokonalých plánoch býva - nechcenou malou vinou každého z nich, im kompletné plány akcie ukradne zlodejský boss. Trojica je zúfalá, keď zistí, že zlodej podľa plánu ukradol diamanty. Horšie však je, že tajuplný Leo Gillette sa im čoskoro ozve a dá im na výber - buď pre neho pripravia miliónovú lúpež dlhopisov, alebo polícii pošle ich náčrty, na ktorých sú odtlačky každého z nich a skončia vo väzení. Keďže čas neúprosne plynie, uvedomujú si, že taká cena za slobodu by bola privysoká, a tak treba vymyslieť plán, ako sa dostať zo zlodejových pazúrov. Kto koho
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski