Sledovať film Neporazitelný 2 online

Prehrajte si film Neporazitelný 2 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1232 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Neporazitelný 2
  Trailer k filmu Neporazitelný 2   Sledovať Neporazitelný 2 online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi
Réžia:
Isaac Florentine
Hrajú:
Michael Jai White (George Chambers), Scott Adkins (Yuri Boyka), Ben Cross (Steven Parker), Eli Danker (Crot), Mark Ivanir (Gaga), Ken Lerner (Phil)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Michael Jai White se dostal do nejtvrdšího vězení na Sibiři. Aby si zachránil život, musí v boji bez pravidel porazit místního mistra Scotta Adkinse...

Profesionálny boxer George "The Iceman" Chambers sa práve chystá kvôli natáčaniu reklamy odletieť do Ruska. Členovia mafie mu však do batožiny podstrčia drogy, a tak šampión putuje rovno do najtvrdšieho väzenia na Sibíri. Tam ho nútia bojovať v krvilačnom súboji bez pravidiel proti tunajšiemu majstrovi väzenia Uri Boykovi. Chambers spočiatku bojovať nechce, no pod nátlakom sa podvolí. Je však podvedený. Teraz sa prebúdza jeho pravé boxerské ja, lebo k slobode vedie len víťazstvo...
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski