Sledovať film Nemecko v roku nula online

Prehrajte si film Nemecko v roku nula HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Nemecko v roku nula na STV2!
  Sledovať Nemecko v roku nula online
Žáner:
drama
Réžia:
Roberto Rossellini
Hrajú:
Edmund Moeschke (Edmund), Ernst Pittschau (Il padre), Ingetraud Hinzeová (Eva), Franz-Otto Krüger (Karl-Heinz), Erich Gühne (Il maestro), Heidi Blänknerová (Frau Rademaker)
Krajina:
Itálie, Francie, Německo
Rok výroby:
1948
Popis:
Hrdinom tragického príbehu o ľuďoch zlomených vojnou je 12-ročný chlapec Edmund, ktorý žije v ruinách vojnou zničeného Berlína. Aby pomohol sebe a svojej rodine prežiť, musí vymýšľať rôzne triky a drobné podvody. Edmunda jeho výchova v duchu národného socializmu nepripravila na porážku Nemecka a musí sa s ňou preto vyrovnávať po svojom. Jeho sestra pre peniaze predáva vlastné telo a Edmund tiež robí čo môže. Jedného dňa stretáva pána Henninga, svojho bývalého učiteľa, a rád by u neho našiel podporu v ťažkej situácii. Učiteľ však i po vojne zostáva skalopevne presvedčený o správnosti nacistickej demagógie. Podľa Henningovej rady Edmund uplatní Darwinovu doktrínu o prirodzenom výbere, ktorú prevzali i nacisti, a zabije svojho invalidného otca. Po tomto čine sa však nedokáže vyrovnať so svojím svedomím a nakoniec spácha samovraždu. Film ukazuje tragické následky vojny na dušiach tých najkrehkejších - detí, ktoré po zlyhaní generácie otcov nemá kto naučiť, ako žiť v novom svete.
Hodnocenie:
78 %
Sletujte na:
STV2 STV2 Archív a všetky videá relácií televízie STV2 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski