Sledovať film Nemať čo stratiť online

Prehrajte si film Nemať čo stratiť HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online krimi Nemať čo stratiť na STV1!
  Sledovať Nemať čo stratiť online
Žáner:
krimi
Réžia:
Daniel Harrich
Hrajú:
Martin Brambach (Roger Adler), Michael Brandner (Rainer Schmid), Francis Fulton-Smith (Interpol Präsident Benjamin Noble), Maria Furtwänglerová (Prof. Dr. Vera Edwards), Luise Heyer (Dr. med. Katrin Kompalla), Bharti Jaffrey (Kiranina matka)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Günther Kompalla, majiteľ veľkej farmaceutickej spoločnosti sa dozvie, že kvôli rakovine mu už ostáva len pár mesiacov života. Keďže už nemá čo stratiť, rozhodne sa, že predá svoju spoločnosť a pokúsi sa udobriť s dcérou, ktorá je lekárka a zachraňuje životy chudobných v Indii. Prepojenie medzi veľkými farmaceutickými spoločnosťami a bankami je však nebezpečnejšie, ako si myslel.
Hodnocenie:
62 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski