Sledovať film Nejnebezpečnější hra online

Prehrajte si film Nejnebezpečnější hra HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, horor, zďż˝hady, thriller, dobrodružný, fantasy Nejnebezpečnější hra na Filmbox!
  Sledovať Nejnebezpečnější hra online
Žáner:
dobrodruďż˝nďż˝, horor, zďż˝hady, thriller, dobrodružný, fantasy
Réžia:
Irving Pichel, Ernest B. Schoedsack
Hrajú:
Joel McCrea (Bob), Fay Wrayová (Eve), Robert Armstrong (Martin Husár), Leslie Banks (Zaroff), Noble Johnson (Ivan), Steve Clemente (Tartar)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1932
Popis:
Poté, co slavný lovec Robert "Bob" Rainsford přežil ztroskotání u odlehlého ostrova na útesech, které nebyly zakresleny v námořních mapách, byl ubytován v zámku ruského lovce hraběte Zaroffa. Bob se setkává s Evou Trowbridgeovou a jejím bratrem Martinem Townbridgem, kteří přežili dřívější ztroskotání a také se stali hosty hraběte Zaroffa. Bob a Eve brzy zjistí, že jsou součástí lovecké hry, kterou zinscenoval šílený hrabě Zaroff. Lovnou zvěří jsou oni sami, a proto musí před Zaroffem a jeho přisluhovači uprchnout, aby se dožili rána.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski