Sledovať film Nejkrásnější den online

Prehrajte si film Nejkrásnější den online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie Nejkrásnější den na !
  Trailer k filmu Nejkrásnější den   Sledovať Nejkrásnější den online
Žáner:
drama, komedie
Réžia:
Florian David Fitz
Hrajú:
Matthias Schweighöfer (Andi), Florian David Fitz (Benno), Rainer Bock (Dr. Wust), Lars Doppler (letec), Andreas Dubois (Rental car dealer), Jackie Hill (číšnicein Cafe)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Svojrázny, ambiciózny klavirista Andi a uvoľnený, pohodový Benno majú jedno spoločné - obaja trpia smrteľnou chorobou a veľa času im na tomto svete nezostáva. Navzájom sa presvedčia, že majú poslednú príležitosť vyhodiť si z kopýtka. A tak sa po istých problémoch v hospici rozhodnú utiecť a užiť si ten najkrajší deň, kým nebude neskoro. Prvá vec, ktorú potrebujú, sú peniaze, a tak si ich obaja tridsiatnici napožičiavajú. K tomu si nakúpia hŕbu vecí na splátky, pretože sa nemusia obávať, že pôjdu do väzenia. A vyrazia do Afriky! Pre hypochondra Andiho je výprava spočiatku obrovskou nočnou morou, zatiaľ čo Benno má svoj tajný plán. Dobrodružná cesta plná zábavných aj tragikomických situácií im nakoniec ponúkne to, po čom túžili - ten najkrajší deň.
Hodnocenie:
64 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski