Sledovať film Nebe a dudy online

Prehrajte si film Nebe a dudy online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, romantickďż˝, romantický Nebe a dudy na CS Film!
  Trailer k filmu Nebe a dudy   Sledovať Nebe a dudy online
Žáner:
komedie, romantickďż˝, romantický
Réžia:
Vladimír Slavínský
Hrajú:
Jindřich Plachta (Antonín Fábera), Jaroslav Marvan (Rudolf Bartoš, průmyslník), Karel Dostál (doktor), Břetislav Grossmann (Jahoda), Bolek Prchal (konstábl), Ladislav H. Struna (Jarda)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1941
Popis:
Na kámen platí dynamit, na starého protivu dobré slovo.

Továrník Bartoš byl přísný, nepřístupný protiva, postrach všech svých zaměstnanců. To ovšem platilo pouze do dne, kdy na procházce spadl se srázu. Zranil se, nedokázal sám vyhledat pomoc - a tehdy ho našel skalák Fábera a vzal ho k sobě do chalupy, kde žil s dcerou a dvěma osiřelými synovci. Byl to chudý člověk, jeho domácnost však přímo dýchala láskou a porozuměním. Několik dnů strávených mezi těmi milými lidmi Bartoše hodně poznamenalo, po návratu do svého světa byl jako vyměněný. Choval se laskavě, dělníkům zvýšil platy, pilně navštěvoval rodinu svého nového přítele a radoval se z věcí, jichž si dřív ani nevšiml. Jednoho dne se ovšem dozvěděl, že si jeho synovec chce vzít Fáberovu dceru, a zapomenutá pýcha znovu nabyla vrchu...
Hodnocenie:
81 %
Sletujte na:
CS Film CS Film Archív a všetky videá relácií televízie CS Film online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski