Sledovať film Náš vůdce online

Prehrajte si film Náš vůdce online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1230 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Náš vůdce
  Trailer k filmu Náš vůdce   Sledovať Náš vůdce online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Dennis Gansel
Hrajú:
Jürgen Vogel (Rainer Wenger), Jochen Vogel (Rainer Wenger), Frederick Lau (Tim), Max Riemelt (Marco), Jennifer Ulrichová (Karo), Christiane Paulová (Anke Wengerová)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Učiteľ gymnázia Rainer Wenger pripravuje pre svojich žiakov týždňový projekt na pridelenú tému, ktorú nikto iný nechcel - štátne formy. Spočiatku nudné hodiny o diktatúre sa zmenia, keď sa Rainer rozhodne ukázať žiakom na ich vlastnej koži, či by boli aj dnes schopní uveriť diktátorovi a vodcovi. Ale to, čo spočiatku začne ako nevinný experiment, sa postupne mení na hnutie, ktoré si dá názov VLNA, a chystá sa strhnúť celú triedu, školu i mesto... Keď sa situácia vyhrotí, rozhodne sa učiteľ experiment zrušiť. Je však už príliš neskoro! Vlnu už dávno nemá pod kontrolou...
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski