Sledovať film Na vine sú hviezdy online

Prehrajte si film Na vine sú hviezdy online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 997 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, romantický Na vine sú hviezdy na !
  Trailer k filmu Na vine sú hviezdy   Sledovať Na vine sú hviezdy online
Žáner:
drama, romantický
Réžia:
Josh Boone
Hrajú:
Shailene Woodleyová (Hazel Grace Lancasterová), Ansel Elgort (Augustus Waters), Nat Wolff (Izák), Laura Dernová (paní Lancasterová), Sam Trammell (pan Lancaster), Willem Dafoe (Peter van Houten)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nejvtipnější smutná lovestory.

Film podľa knižnej predlohy Johna Greena sa točí okolo príbehu šesťnásť ročnej Hazel Grace Lancaster, ktorej pred tromi rokmi diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy. Hazel sa na stretnutí podpornej skupiny zoznámi s Augustom Watersom, vyliečeným pacientom leukémie, ktorý tam chodí ako podpora svojho kamaráta. Keď sa ich vzťah začne prehlbovať z obyčajného priateľstva snaží sa Hazel zachovať si odstup, pretože sa bojí, že zomrie a Gusa to poznamená. Ale Guse sa jej snaží splniť jej najväčšie želanie a to je letieť do Amsterdamu a stretnúť sa s jej obľúbeným spisovateľom Petrom van Houtom.
Hodnocenie:
77 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski