Sledovať film Muži nestárnou online

Prehrajte si film Muži nestárnou online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Muži nestárnou na !
  Trailer k filmu Muži nestárnou   Sledovať Muži nestárnou online
Žáner:
komedie
Réžia:
Vladimír Slavínský
Hrajú:
Zita Kabátová (Helena Horníková), František Roland (Karel Horník), Jana Romanová (Jiřinka Horníková), Eva Matejková (devítiletá Jiřinka), Jarmila Smejkalová (Helenka Krutinová), Jan Pivec (Stáňa Járský)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1942
Popis:
Úsměvné melodrama o muži, který se stal osudovou láskou pro tři generace žen a nakonec si vzal vnučku své první lásky.

Mladý, nadaný student Stáňa Jarský dává hodiny hudby malé Jiřince Horníkové a vášnivě se zamiluje do její matky. V předvečer svého vynuceného odjezdu na studia ekonomie do Vídně se s Helenou sblíží. Po devíti letech, jako zralý a úspěšný muž, v Praze potkává svoji dávnou studentku, odrostlou Jiřinku. Po několika dalších letech se po dlouhém pobytu v cizině vrací opět do vlasti. Už je sice prošedivělý, ale stále šarmantní a elegantní muž. Setkává se s mladičkou Helenkou, která je dcerou a vnučkou jeho bývalých lásek. Jak dopadne setkání se všemi jeho láskami?
Hodnocenie:
72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski