Sledovať film Muž ve stínu online

Prehrajte si film Muž ve stínu HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, zďż˝hady, thriller, fantasy Muž ve stínu na Filmbox Premium!
  Trailer k filmu Muž ve stínu   Sledovať Muž ve stínu online
Žáner:
drama, z�hady, thriller, fantasy
Réžia:
Roman Polanski
Hrajú:
Ewan McGregor (spisovatel), Jon Bernthal (Rick Ricardelli), Tim Preece (Roy), James Belushi (John Maddox), Timothy Hutton (Sidney Kroll), Anna Botting (SKY TV hlasatel)
Krajina:
Francie, Německo, Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Věděl příliš mnoho, aby mohl mlčet.

Napínavý příběh spisovatele, který je najat na sepsání pamětí bývalého britského premiéra. Děj začíná nabírat nebezpečné obrátky krátce poté, co na opuštěnou zimní pláž známého amerického letoviska vyplaví moře mrtvolu jeho předchůdce na tomto literárním projektu. Netrvá dlouho a "duch" si uvědomí, že přijetím atraktivní práce učinil strašlivou chybu: ukazuje se, že expremiér je muž, v jehož minulosti se skrývají tajemství, která mají sílu zabíjet... Thriller podle mistra historických románů Roberta Harrise.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox Premium online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski