Sledovať film Muž na hraně online

Prehrajte si film Muž na hraně online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Muž na hraně
  Trailer k filmu Muž na hraně   Sledovať Muž na hraně online
Žáner:
Krimi, Thriller, Akční
Réžia:
Asger Leth
Hrajú:
Sam Worthington (Nick Cassidy), Mandy Gonzalez (manažer), William Sadler (sluha), Barbara Marineau (křičící žena), J. Smith-Cameronová (psychiatr), Anthony Mackie (Mike Ackerman)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Jen nevinného lze zahnat tak vysoko.

Keď sa bývalý newyorský policajt Nick Cassidy rozhodne vyliezť na rímsu okna na najvyššom poschodí luxusného hotela Roosevelt, v ohrození sa okrem neho ocitne aj niekoľko ďalších ľudí. Ide o vplyvné osobnosti, ktoré doteraz skrývali svoje tajomstvá pred verejnosťou a neradi by sa stali súčasťou mediálnej búrky, ktorú Cassidyho čin vyvolá. Do akcie je povolaná psychologička Lýdia Spencer, aby zúfalého muža presvedčila zmeniť rozhodnutie. Čím viac sa o to snaží, tým viac jej začína dochádzať, že Cassidy má možno v pláne úplne niečo iné ako samovraždu. Záhadný projekt, na ktorom pracujem jeho brat, tajné rokovania jedného z najvplyvnejších obchodníkov New Yorku - postupne všetky diely puzzle začínajú do seba zapadať a príbeh skompromitovaného policajta zrazu naberá úplne iný spád. V stávke je omnoho viac, ako život muža, stojaceho na hrane...
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski