Sledovať film Můj přítel T.I.M. online

Prehrajte si film Můj přítel T.I.M. online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1235 filmov a 101 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Můj přítel T.I.M.
  Sledovať Můj přítel T.I.M. online
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Rodinný, Science Fiction
Réžia:
Rolf van Eijk
Hrajú:
Dyon Wilkens (Tibor), Abdelhadi Baaddi (T.I.M.), Bas Keijzer (Arend), Claudia Kanne (Kiki), Ernst Löw (Hallemeier), Tim de Zwart (Rossum)
Krajina:
Nizozemí, Dánsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Tibot je osamělý kluk, který má jediného přítele v zastaralém domácím robotovi T.I.M.ovi. Když se jeho otec rozhodne vyměnit robůtka za nový model, dá chlapci nevědomky podnět k velké dobrodružné cestě. Tibot se totiž odhodlá svého kamaráda zachránit. Vydají se společně najít tajemného vynálezce Hectora, protože jedině on dokáže opravit rozpadávajícího se T.I.M.a. Čím je strastiplná cesta delší, tím více opouští dvojici nadšení a pomalu začínají pochybovat, zda bájný stvořitel vůbec existuje.
Hodnocenie:
83 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski