Sledovať film Můj nejlepší přítel online

Prehrajte si film Můj nejlepší přítel online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Můj nejlepší přítel na !
  Trailer k filmu Můj nejlepší přítel   Sledovať Můj nejlepší přítel online
Žáner:
komedie
Réžia:
Patrice Leconte
Hrajú:
Daniel Auteuil (François Coste), Dany Boon (Bruno Bouley), Julie Gayetová (Catherine), Julie Durandová (Louise Costeová), Henri Garcin (Étienne Delamotte), Jacques Mathou (pan Bouley)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2006
Popis:
Spolumajiteľ galérie, starožitník François Coste impulzívne kúpi na aukcii antickú grécku vázu s vyobrazením Achylla a Patrokla. Jeho obchodná spoločníčka Catherine s ním uzavrie o ňu stávku. Má desať dní na to, aby jej predstavil svojho najlepšieho priateľa. François sa vždy pracovne pohyboval medzi množstvom ľudí, a tak nepochybuje o tom, že sa mu to podarí. Pri bolestnom čelnom strete s realitou mu konečne dôjde, že slová priateľ a známy nemajú rovnaký význam. François však na hľadaní priateľa vytrvalo pracuje a napokon mu osud do cesty prihrá dobrosrdečného taxikára Bruna. Lenže priateľstvo by sa nemalo zneužívať na povrchné víťazstvo o nepeknú vázu v hodnote niekoľko státisícov euro...
Hodnocenie:
67 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski