Sledovať film Most přes řeku Kwai online

Prehrajte si film Most přes řeku Kwai online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, historický, válečný Most přes řeku Kwai na !
  Trailer k filmu Most přes řeku Kwai   Sledovať Most přes řeku Kwai online
Žáner:
akční, dobrodružný, drama, historický, válečný
Réžia:
David Lean
Hrajú:
William Holden (Shears), Alec Guinness (plukovník Nicholson), Jack Hawkins (major Warden), Sessue Hayakawa (plukovník Saito), James Donald (major Clipton), Geoffrey Horne (nadporučík Joyce)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1957
Popis:
Dokázali obrátit porážku ve vítězství. Ale bylo to skutečně vítězství?

Jeden z najosobitejších protivojnových príbehov všetkých čias rozpráva starú pravdu o tom, že v ľuďoch nikdy nevymiera vyšší princíp. A aj keď plukovník Nicholson so svojimi mužmi upadol do japonského zajatia, nikdy sa nezmieri so zmenenými pravidlami a slabosť bude tým posledným, k čomu by svojich mužov viedol. Veliteľ zajateckého tábora, plukovník Saito, má na krku šialený termín dokončenia železničnej stavby, ktorá má priniesť zásadné spojenie s Bangkokom. Kľučový úsek, most cez rieku Kwai, sa rozhodne zostrojiť britské zajatecké družstvo, aby nepriateľským vojskám predviedli svoje schopnosti a oslabili tak ich vieru vo víťazstvo. Medzitým z tábora unikne spojenecký vojak a onedlho sa vracia späť s posilami s cieľom vyhodiť dokonalú stavbu do vzduchu pri prvom prejazde japonského vlaku. Pre plukovníka Nicholsona ťažká pozícia....
Hodnocenie:
81 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski