Sledovať film Moje meno je Nikto online

Prehrajte si film Moje meno je Nikto HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, parodie, western Moje meno je Nikto na JOJ Plus!
  Trailer k filmu Moje meno je Nikto   Sledovať Moje meno je Nikto online
Žáner:
komedie, parodie, western
Réžia:
Tonino Valerii, Sergio Leone
Hrajú:
Terence Hill (Nessuno / Nobody), Henry Fonda (Jack Beauregard), Jean Martin (Sullivan), R.G. Armstrong (Honest John), Karl Braun (Jim), Leo Gordon (Red)
Krajina:
Itálie, Francie, Německo
Rok výroby:
1973
Popis:
Stárnoucí legendární pistolník se setkává se svým dychtivým nástupcem, aby se společně postavili mnohonásobné přesile.

Skúseného pištoľníka Jacka Beauregarda už nebaví byť ustavične v strehu a dokazovať svoju rýchlosť. Chce pomstiť smrť svojho brata a odcestovať do vysnívanej Európy. Do cesty sa mu však postaví vynikajúci pištoľník, ktorý si hovorí Nikto. Nikto síce Jacka obdivuje, pretože svojho času mu dokonca Jack zachránil život, ale aj tak vyzve Jacka na otvorený súboj. Jack sa mladíkovi však vysmeje, nepovažuje ho za rovnocenného súpera. Nikto sa rozhodne, že sa Jackovi rýchlo vyrovná...
Hodnocenie:
75 %
Sletujte na:
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski