Sledovať film Môj bratranec Vinny online

Prehrajte si film Môj bratranec Vinny online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Môj bratranec Vinny na !
  Trailer k filmu Môj bratranec Vinny   Sledovať Môj bratranec Vinny online
Žáner:
komedie
Réžia:
Jonathan Lynn
Hrajú:
Joe Pesci (Vincent La Guardia Gambini), Ralph Macchio (William Robert Gambini), Marisa Tomeiová (Mona Lisa Vitoová), Mitchell Whitfield (Stanley Marcus Rothenstein), Fred Gwynne (Soudce Chamberlain Haller), Lane Smith (D.A. Jim Trotter)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Komédia o dvoch nevinných študentoch, ktorým hrozí dlhé väzenie, najmä od chvíle, keď do súdnej siene vstúpi ich obhajca.

Dvoch spolužiakov z New Yorku, Billa a Stana, vďaka nedorozumeniu v Alabame zatknú pre podozrenie z vraždy. Pretože vôbec netušia, z čoho ich obvinili, ich výpovede spustia reťazec ďalších nedorozumení a zdá sa, že jediný spôsob, ako uniknúť elektrickému kreslu, je skontaktovať Billyho talianskeho bratranca Vincenta Gambiniho. Začínajúceho právnika, ktorý zložil skúšky
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski