Sledovať film Modrý pták online

Prehrajte si film Modrý pták online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Modrý pták na !
  Trailer k filmu Modrý pták   Sledovať Modrý pták online
Žáner:
drama
Réžia:
Mijke de Jong
Hrajú:
Elske Rotteveel (Merel de Leeuw), Kees Scholten (Kasper de Leeuw), Elsie de Brauwová (paní De Leeuwová), Jaap Spijkers (pan De Leeuw), Bright O'Richards (Charles), Bente de Vries (Julie)
Krajina:
Nizozemí
Rok výroby:
2004
Popis:
Třináctiletá Merel je na první pohled dokonalé dítě. Ve škole se snaží a doma se stará o svého invalidního bratra. Jestli je Merel v něčem jiná, pak v tom, že působí méně dospěle než její spolužáci a nepatří do žádné zvláštní skupinky nebo party. To ovšem nevysvětluje, proč se stane terčem velmi ošklivé, zákeřné šikany. Nadejde chvíle, kdy se musí rozhodnout, zda pojede dále po prudké spirále dolů, nebo zda se pokusí pád konečně zastavit.
Hodnocenie:
73 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski