Sledovať film Mlčanie online

Prehrajte si film Mlčanie online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, historický Mlčanie na !
  Trailer k filmu Mlčanie   Sledovať Mlčanie online
Žáner:
drama, historický
Réžia:
Martin Scorsese
Hrajú:
Andrew Garfield (Rodrigues), Adam Driver (Garupe), Liam Neeson (Ferreira), Tadanobu Asano (tlumočník), Ciarán Hinds (otec Valignano), Issei Ogata (starý Samurai / Inoue)
Krajina:
Mexiko, Taiwan, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
V 17. storočí sa dvaja jezuitskí mnísi vydávajú do krajiny vychádzajúceho slnka šíriť kresťanskú vieru. Netušia, že do Japonska prichádzajú práve uprostred krvavého prenasledovania a vraždenia kresťanov. V polovici 17. storočia je Japonsko celkom uzavreté pred kontaktom so západnými veľmocami. Kresťanstvo je tu postavené mimo zákon a kresťania svoju vieru skrývajú. Dvaja portugalskí jezuiti, otec Rodrigues a otec Garupe, sa vydávajú do krajiny vychádzajúceho slnka s veľmi nebezpečným cieľom: nájsť svojho učiteľa, otca Ferreiru, ktorý sa údajne zriekol viery. Japonskí samuraji sú odhodlaní zbaviť sa kresťanstva raz a navždy. Šíriť slovo Božie je jeden z najvážnejších zločinov. Kresťania sú prenasledovaní a mučení, prinútení zrieknuť sa svojej viery, či vytrpieť si dlhú a bolestivú smrť. Mladých mníchov čaká tá najťažšia skúška viery a vytrvalosti, na ktorú možno ani nie sú pripravení.
Hodnocenie:
70 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski