Sledovať film Miłosna zagrywka online

Prehrajte si film Miłosna zagrywka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie, romantickďż˝, romantický Miłosna zagrywka na !
  Trailer k filmu Miłosna zagrywka   Sledovať Miłosna zagrywka online
Žáner:
drama, komedie, romantickďż˝, romantický
Réžia:
Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Hrajú:
Drew Barrymoreová (Lindsey Meeksová), Jimmy Fallon (Ben), Jason Spevack (Ben v roce 1980), Jack Kehler (Al), Scott Severance (Artie), Jessamy Finetová (Theresa)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Môže byť lásku k obľúbenému bejzbalovému mužstvu silnejšia ako čokoľvek iné? Napríklad láska k žene?

Keď sa večne upracovaná workoholická Lindsey Meeksová, ktorá nemá čas na nič okrem práce zoznámi so šarmantným a uvoľneným Benom Wrightmanom, okamžite ju očarí, a z jeho strany je rovnaká odozva. Obaja sa dajú rýchlo dohromady a celú zimu spolu trávia každú voľnú chvíľku. Zdá sa, že na ich vzťahu niet žiadneho kazu, ale s blížiacim sa letom Lindsey nečakane objaví Benovu posadnutosť bejzbalovým tímom Boston Red Sox. Všetko, čo sa stalo doteraz dokonalé, zrazu mizne a s ich vzťahom to ide jednoznačne z kopca...
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski