Sledovať film Mikulášovy patálie na prázdninách online

Prehrajte si film Mikulášovy patálie na prázdninách online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Mikulášovy patálie na prázdninách
  Trailer k filmu Mikulášovy patálie na prázdninách   Sledovať Mikulášovy patálie na prázdninách online
Žáner:
Komedie, Rodinný
Réžia:
Laurent Tirard
Hrajú:
Valérie Lemercierová (matka Nicolase), Kad Merad (Le p?re de Nicolas), Dominique Lavanantová (Memé), Francois-Xavier Demaison (Le bouillon), Bouli Lanners (M. Bernique), Mathéo Boisselier (Le petit Nicolas)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Je tu koniec školského roka a dlho očakávané prázdniny sú konečne tu. Malý Mikuláš, jeho rodičia a babička vyrazili k moru a ubytovali sa v Beau-Rivage Hotel. Mikuláš si pri mori nájde nových priateľov: Bena, ktorý tam býva..., Freddyho, ktorý stále niečo je, dokonca aj surové ryby..., Georgea, ktorý je vtipný už len preto, že je angličan, uplakaného Paula a Christophera, ktorý chce mať vždy pravdu a to je otravné...
Hodnocenie:
61 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski