Sledovať film Mé jméno je Nikdo online

Prehrajte si film Mé jméno je Nikdo online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, parodie, western Mé jméno je Nikdo na !
  Trailer k filmu Mé jméno je Nikdo   Sledovať Mé jméno je Nikdo online
Žáner:
komedie, parodie, western
Réžia:
Tonino Valerii, Sergio Leone
Hrajú:
Terence Hill (Nessuno / Nobody), Henry Fonda (Jack Beauregard), Jean Martin (Sullivan), R.G. Armstrong (Honest John), Karl Braun (Jim), Leo Gordon (Red)
Krajina:
Itálie, Francie, Německo
Rok výroby:
1973
Popis:
Stárnoucí legendární pistolník se setkává se svým dychtivým nástupcem, aby se společně postavili mnohonásobné přesile.

Skúseného pištoľníka Jacka Beauregarda už nebaví byť ustavične v strehu a dokazovať svoju rýchlosť. Chce pomstiť smrť svojho brata a odcestovať do vysnívanej Európy. Do cesty sa mu však postaví vynikajúci pištoľník, ktorý si hovorí Nikto. Nikto síce Jacka obdivuje, pretože svojho času mu dokonca Jack zachránil život, ale aj tak vyzve Jacka na otvorený súboj. Jack sa mladíkovi však vysmeje, nepovažuje ho za rovnocenného súpera. Nikto sa rozhodne, že sa Jackovi rýchlo vyrovná...
Hodnocenie:
75 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski