Sledovať film Matrix Revolutions online

Prehrajte si film Matrix Revolutions online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, science fiction, thriller, akční Matrix Revolutions na !
  Trailer k filmu Matrix Revolutions   Sledovať Matrix Revolutions online
Žáner:
akďż˝nďż˝, science fiction, thriller, akční
Réžia:
Andy Wachowski, Larry Wachowski
Hrajú:
Mary Aliceová (Věštkyně), Tanveer K. Atwal (Sati), Helmut Bakaitis (Architect), Daniel Bernhardt (Agent Johnson), Kate Beahanová (šatnářka), Francine Bell (Councillor Grace)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Svet ľudí sa potáca na pokraji skazy, ale stále ešte zostáva posledná nádej...

V záverečnej časti trilógie vedie armáda Zionov, podporovaná odvážnymi civilnými dobrovoľníkmi, neúprosný boj, aby odvrátila inváziu Sentinelu. Zostávajúce ľudské pokolenie bojuje nielen o holé životy, ale o budúcnosť ľudstva samotného. Neznámy prvok otrávi mužstvo a ničivého plánu Smitha sa okamžite zmocní Bane, člen konvoja. Každým ďalším okamihom sila rastie. Smith je za hranicou kontroly robotov a teraz hrozí zničenie ich ríše, reálneho sveta Matrixu. Veštkyňa ponúka Neovi svoje rady, ktoré však on príjma s vedomím, že jej slová môžu byť iba ďalšou klamnou rovinou veľkého systému Matrix. S pomocou Niobe volí Neo a Triniti ďalekú cestu, na akú sa ešte nikdy žiaden človek nepodujal - nebezpečnú cestu nad zemou, až do vnútra hrozivého mesta robotov. V tejto mechanizovanej metropole sa Neo stretáva tvárou v tvár s najvyššou mocou sveta robotov...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski