Sledovať film Matrix Reloaded online

Prehrajte si film Matrix Reloaded online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, science fiction, thriller, akční Matrix Reloaded na !
  Trailer k filmu Matrix Reloaded   Sledovať Matrix Reloaded online
Žáner:
akďż˝nďż˝, science fiction, thriller, akční
Réžia:
Andy Wachowski, Larry Wachowski
Hrajú:
Ray Anthony (Ochranka), Christine Anuová (Kali), Andy Arness (Policista), Alima Ashton-Sheibu (Link's Niece), Helmut Bakaitis (Architekt), Steve Bastoni (Soren)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Osvoboď svou mysl.

V druhom pokračovaní trilógie Matrix Neo spoločne s Morpheom a Trinity bojujú proti počítačovým vládcom univerza. Chcú zastaviť zotročenie ľudstva a nemajú inú možnosť ako boj na život a na smrť. Sú nútení preniknúť hlboko do štruktúr Matrixu a v priebehu sedemdesiatich dvoch hodín objaviť a zlikvidovať centrum Zion i s jeho pomocnými jednotkami. A aby toho nebolo málo, Neo sa zo svojich temných nočných mor dozvie, že Trinitiným osudom je smrť. Neo sa však proti osudu už raz dokázal vzbúriť... Medzitým sa Trinity a Morpheus snažia zachrániť Kľúčiara, ktorý dokáže otvoriť každé dvere v Matrixe a je dôležitou zbraňou ľudí v boji proti strojom. I medzi robotmi prebieha súperenie o nadvládu nad virtuálnou realitou. Zároveň sa snažia objaviť posledné ľudské miesto Zion, ukryté v hlbinách Zeme. Všetky udalosti neodvratne smerujú k veľkej vojne ľudí proti strojom...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski