Sledovať film Matka Teresa online

Prehrajte si film Matka Teresa online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1047 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online životopisný, drama Matka Teresa na !
  Trailer k filmu Matka Teresa   Sledovať Matka Teresa online
Žáner:
životopisný, drama
Réžia:
Fabrizio Costa
Hrajú:
Olivia Husseyová (matka Teresa), Sebastiano Somma (otec Serrano), Michael Mendl (Van Exem), Laura Moranteová (matka Cenacle), Ingrid Rubiová (Virginia / Agnese), Guillermo Ayesa (Perier)
Krajina:
Španělsko, Velká Británie, Itálie
Rok výroby:
2003
Popis:
Životopisný príbeh najznámejšej mníšky - Matky Terezy.

Rok 1965. Matka Tereza sa rozhodne v postaviť v Calcutte mesto pre tých, ktorí v živote všetko stratili. Neúnavne sa pokúša rozširovať sieť putovných kliník, ako ich nazýva, na pomoc malomocným. Za posledných pätnásť rokov sa k misionárkam lásky pridali stovky ľudí, mnohí z tých, ktorí tu pomáhajú sú muži. V Indii je vybudovaných už dvadsať regionálnych centier a ďalšie budú čoskoro otvorené aj vo Venezuele. Ale napriek týmto charitatívnym aktivitám sa práca Matky Terezy stretáva s nedôverou. A v niektorých prípadoch dokonca s nepriateľstvom. Rôzni indickí intelektuáli kritizujú misionárky, že vďaka ich činnosti Calcutta získala zlú povesť...
Hodnocenie:
71 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski