Sledovať film Maskovaná milenka online

Prehrajte si film Maskovaná milenka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online romantický Maskovaná milenka na !
  Trailer k filmu Maskovaná milenka   Sledovať Maskovaná milenka online
Žáner:
romantický
Réžia:
Otakar Vávra
Hrajú:
Lída Baarová (Lenka Rossetiová), Ewald Balser, Josef Bělský (soudce), Rudolf Deyl, Gustav Nezval (Leon z Costy), Ladislav Pešek (Leonův sluha)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
Melodrama s Lídou Baarovou a Gustavem Nezvalem o lásce skryté pod maskou.

Na maškarním plese se seznámí Leon z Costy s krásnou dámou, která odmítá odložit svou masku. Žena prožila velké zklamání v lásce, a proto se již nechce nikdy znovu zamilovat. Leon ji ale upoutá natolik, že se ho rozhodne pozvat k sobě domů. Než však dojde ke schůzce, uplyne několik týdnů. Se zavázanýma očima je odvezen do domu své milé, kde spolu stráví noc. Podmínkou setkání však je, že se po této schůzce spolu milenci již nikdy nesetkají, ačkoliv spolu zplodili dítě. Když mu krásná neznámá pošle polovinu prstenu na znamení, že právě porodila jejich dceru, Leon je hluboce nešťastný a přihlásí se dobrovolně do války. Těžce zraněný se pak ocitne na zámku hraběnky, aniž by tušil, že právě ona je jeho neznámou maskovanou milenkou.
Hodnocenie:
67 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski