Sledovať film Mariken online

Prehrajte si film Mariken online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1235 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Mariken
  Sledovať Mariken online
Žáner:
Rodinný
Réžia:
André van Duren
Hrajú:
Laurien Van den Broecková (Mariken), Jan Decleir (Archibald), Ramsey Nasr (Duvel), Kim van Kootenová (Isabella), Willeke van Ammelrooyová (Griet), Johanna ter Steegeová (Gravin)
Krajina:
Belgie, Nizozemí
Rok výroby:
2000
Popis:
Mariken je překrásná a elegantní středověká pohádka - a vzrušující a podmanivé dobrodružství jedné svéhlavé, silné a výjimečné dívky.

Mariken je sirotek. Žije na samotě v lese s podivínským starým poustevníkem. Nikdo neví, odkud pochází, dokonce ani onen excentrický poustevník Archibald, který ji ještě jako malé dítě našel v Přízračném lese. Naučí Mariken vše o okolním světě pomocí barevné, ale velmi cynické knihy Svět je fraška. Na jejich obživu jim stačí mléko jejich kozy. Jednoho dne se Mariken vydá do vesnice koupit novou kozu. Na své dobrodružné cestě do "skutečného světa" potká zábavné, zlé i starostlivé lidi a hodně toho zjistí o jejich dobrých i špatných stránkách.
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski