Sledovať film Mandela: Droga do wolnosci online

Prehrajte si film Mandela: Droga do wolnosci online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online životopisný, drama, historický Mandela: Droga do wolnosci na !
  Trailer k filmu Mandela: Droga do wolnosci   Sledovať Mandela: Droga do wolnosci online
Žáner:
životopisný, drama, historický
Réžia:
Justin Chadwick
Hrajú:
Idris Elba (Nelson Mandela), Naomie Harrisová (Winnie Madikizelaová), Tony Kgoroge (Walter Sisulu), Riaad Moosa (Ahmed Kathrada), Zolani Mkiva (Raymond Mhlaba), Simo Mogwaza (Andrew Mlangeni)
Krajina:
Velká Británie, Jižní Afrika
Rok výroby:
2013
Popis:
Neuvěřitelný skutečný příběh, který inspiroval celý svět.

Nelson Mandela se již stal celosvětovou legendou - bojovník proti apartheidu, jenž strávil ve vězení dvacet sedm let a následně se stal prezidentem Jihoafrické republiky smiřujícím znepřátelené strany bílých a černých. Režisér Justin Chadwick vycházel z adaptace Mandelovy autobiografie z roku 1994 a životopisný snímek tak pokrývá období od dětství, přes dobu boxerského nadšení, právnických bitev či chvíli, kdy se stává bojovníkem za svobodu a režim ho na dlouhá léta uvězní. Mandelova politická prozíravost se však ukazuje především po návratu z vězení, kdy jako první černý prezident přetváří vládu menšiny v demokratický stát.
Hodnocenie:
72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski