Sledovať film Malý unavený Joe online

Prehrajte si film Malý unavený Joe online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, western Malý unavený Joe na !
  Trailer k filmu Malý unavený Joe   Sledovať Malý unavený Joe online
Žáner:
komedie, western
Réžia:
Enzo Barboni
Hrajú:
Terence Hill (Malý Joe), Bud Spencer (Drobeček), Yanti Somer (Trinityho děvče), Enzo Tarascio (Šerif), Harry Carey Jr. (Otec), Pupo De Luca (Starší mnich)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
1972
Popis:
Bud Spencer a Terence Hill v komediálním spaghetti-westernu o tom, jak obtížné je občas dodržet rodinnou tradici.

Joe Trinity a jeho brat Bambino dlho bojovali na strane zákona, ale jedného dňa pohár ich trpezlivosti pretiekol, a tak sa rozhodli, že život desperátov bude jednoduchší a výnosnejší. A tak sa snažia zapadnúť vo svete zlodejov koní a kriminálnikov. Navzdory zlým úmyslom a ich neuveriteľnej nešikovnosti však pomáhajú každému, koho stretnú a ocitol sa v ťažkostiach. Podarenej bratskej dvojici sa darí s pomocou rôznych chvatov, hmatov, úderov a kopov ničiť všetkých nepriateľov...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski