Sledovať film Madagaskar 2: Útek do Afriky online

Prehrajte si film Madagaskar 2: Útek do Afriky online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Madagaskar 2: Útek do Afriky na !
  Trailer k filmu Madagaskar 2: Útek do Afriky   Sledovať Madagaskar 2: Útek do Afriky online
Žáner:
akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Réžia:
Eric Darnell, Tom McGrath
Hrajú:
Herman Almendarez (Antonio (hlas)), Ben Stiller (Alex (hlas)), Chris Rock (Marty (hlas)), David Schwimmer (Melman (hlas)), Jada Pinkett Smithová (Gloria (hlas)), Sacha Baron Cohen (Julien (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Stále spolu. Stále ztracení.

Divácky megaúspešné ťaženie zvieratiek z newyorskej ZOO - tučniakov, kráľa lemurov Juliana a hlavne kvarteta zvieratiek Alexa, Martyho, Melmana a Glorie sa vracia v skvelom animovanom filme plnom situačnej komiky, ktorá je mimoriadne príťažlivá pre všetky vekove kategórie divákov. Partia zvieratiek sa chce tentokrát vrátiť z Madagaskaru späť do svojej ZOO pomocou havarovaného lietadla. Nikto ale netuší, že lietadlo havaruje druhý krát a to v Afrike...
Hodnocenie:
69 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski