Sledovať film Lúpež po taliansky online

Prehrajte si film Lúpež po taliansky online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, krimi, thriller Lúpež po taliansky na !
  Trailer k filmu Lúpež po taliansky   Sledovať Lúpež po taliansky online
Žáner:
akční, dobrodružný, krimi, thriller
Réžia:
F. Gary Gray
Hrajú:
Mark Wahlberg (Charlie Croker), Charlize Theronová (Stella Bridgerová), Donald Sutherland (John Bridger), Jason Statham (Handsome Rob), Seth Green (Lyle), Mos Def (Left Ear)
Krajina:
USA, Francie, Velká Británie
Rok výroby:
2003
Popis:
Celkom dokonalá krádež, ale...

Ich geniálny plán bol premyslený do najmenších detailov a prevedený úplne bezchybne. Každý z nich bol kedysi špičkovým profesionálom vo svojom obore a Charlie by za svoj tím dal aj ruku do ohňa. Podaril sa i útek napriek tomu, že išlo o jeden z najstráženejších palácov v Benátkach. Ale jeden z nich zradil...
Za Steveov podraz zaplatil životom John, veterán, ktorý sebe i dcére sľúbil, že po akcii zavesí remeslo na klinec.
Stella zdedila talent po otcovi. Ona však stojí na strane zákona. Pre Charlieho nie je ľahké získať si ju na svoju stranu a presvedčiť, že cieľom nie sú iba zlaté tehly, ale predovšetkým pomsta kamaráta, jej otca. Je potrebné zvážiť každý krok, pretože i Steve je profesionál na slovo vzatý a naviac závratne bohatý, takže čo nevie či nedokáže, si môže kúpiť alebo podplatiť...
Manželská scenáristická dvojica Donna a Wayne Powersovci si z pôvodnej anglickej verzie vypožičala iba niekoľko dejových motívov, aby napísala celkom originálny príbeh, ktorý bude divák iste sledovať s mimoriadnym zaujatím. Obe krádeže sú premyslené a prevedené tak, že fungujú ako švajčiarske hodinky. Napriek tomu sú vo svojej podstate zložitým a prekvapivo komplikovaným strojom. Naviac ich režisér E. Gary Gray zveril do rúk skvelých hercov a situoval do malebných Benátok.
Hodnocenie:
70 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski